top of page

Wprowadzenie Ograniczeń w Obsłudze Dowodów Osobistych w Warszawie: Skrócony Czas Realizacji od 28 Grudnia 2023


urzad dzielnicy bialoleka


Urząd Miasta Warszawa informuje o planowanym skróconym czasie realizacji usług związanych z wnioskowaniem o dowód osobisty, który będzie miał miejsce 28 grudnia 2023 roku. Zmiany obejmą pewien zakres obsługi, a ich celem jest bezpieczne wdrożenie nowych rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenie usług związanych z dowodami osobistymi.


Zgodnie z planem, o godzinie 12:00 zostanie zablokowana możliwość przyjmowania wniosków o dowód osobisty, dotyczących zarówno dorosłych, jak i dzieci.


Dodatkowo, o godzinie 9:00 wyłączona zostanie usługa składania wniosku o dowód osobisty dla dzieci i podopiecznych. Niemniej jednak, nadal będzie dostępna możliwość m.in. wydania dowodu osobistego dla już złożonych wniosków.


Wprowadzenie tych ograniczeń wynika z konieczności zapewnienia bezpiecznego wdrożenia, planowanego na 29 grudnia, nowych rozwiązań technicznych umożliwiających sprawną obsługę związaną z wnioskami o dowody osobiste.


Urząd Miasta Warszawa przeprasza za wszelkie niedogodności związane z wprowadzonymi ograniczeniami i liczy na zrozumienie mieszkańców. Zachęca również do śledzenia dalszych informacji oraz aktualności, aby być na bieżąco ze wszelkimi zmianami i udoskonaleniami w procesie obsługi dowodów osobistych.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page