top of page

Powrót Bezpłatnej Linii KupiecBus: Wygodny Transport na Weekendowe Zakupy - Rozkład Jazdy


KupiecBus Marywilska 44 Rozkład Jazdy


Miło nam ogłosić, że od soboty, 6 kwietnia, powróciły bezpłatne kursy autobusów linii KupiecBus, które zapewnią wygodny transport na trasie z Placu Narutowicza do przystanku Kupiecka 01 przy Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44. Ta inicjatywa umożliwi łatwy dostęp do popularnego centrum handlowego dla mieszkańców i odwiedzających stolicę.


Jedną z kluczowych korzyści linii KupiecBus jest fakt, że korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. To doskonała okazja, by uniknąć kosztów związanych z dojazdem do centrum handlowego i cieszyć się wygodnym transportem bez dodatkowych opłat.


Kursy autobusów będą realizowane wyłącznie w weekendy, w soboty i niedziele, aby sprostać potrzebom osób chcących wybrać się na zakupy lub spędzić czas w centrum handlowym MARYWILSKA 44 w dniach wolnych od pracy.


Trasa linii KupiecBus jest starannie zaplanowana, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort i wygodę podróży. Początkowy przystanek znajduje się na Placu Starynkiewicza (Pl. Starynkiewicza 01), skąd autobus kieruje się Alejami Jerozolimskimi do Ronda Waszyngtona. Następnie trasa prowadzi przez Aleję Zieleniecką i Targową, aż do Alei Solidarności, gdzie znajduje się przystanek METRO Szwedzka. Ostatnim etapem trasy jest dojazd do Ronda Żaba, a następnie prosto ulicą Piotra Wysockiego do ulicy Marywilskiej. Autobus zakończy swój bieg na przystanku końcowym Kupiecka 01, do którego dotrze od strony ulicy Płochocińskiej.


Dzięki ponownemu uruchomieniu linii KupiecBus mieszkańcy i odwiedzający będą mieli łatwy dostęp do jednego z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie. To doskonała okazja, by wygodnie i bezstresowo zrealizować swoje zakupy lub spędzić przyjemny czas w weekend.


Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych kursów autobusów linii KupiecBus i zaplanowania swojej podróży na weekendowe zakupy lub rozrywkę!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page