top of page

Białołęcki Bieg Mam


Białołęcki Bieg Mam

Źródło grafiki: bialoleka.um.warszawa.pl


W niedzielę 26 maja w Dniu Mamy na terenie Lasku Anecin, wystartuje kolejna edycja Białołęckiego Biegu Mam. Zapraszamy wszystkie Panie, te które są już mamami i babciami oraz te, które może będą nimi w przyszłości.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na polance przy skrzyżowaniu ulic Produkcyjnej i Kącik w Warszawie na tyłach Urzędu Dzielnicy Białołęka. Bieg główny na dystansie 5 km będzie poprzedzony biegami dla młodszych uczestniczek i uczestników na dystansach 200m, 400m oraz 800 metrów. Zarówno w biegu głównym jak i w biegach dla dzieci nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby, a każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal.


W biegu głównym, na 5-kilometrowej trasie, będzie rywalizowało 150 kobiet. Aby wziąć udział w biegu  na tym dystansie biegaczki powinny mieć ukończone 15 lat.

W biegach dla dzieci, które będą  poprzedzały bieg główny, także przewidziana jest pula 150 miejsc.


W biegu głównym prowadzona będzie klasyfikacja Open oraz klasyfikacja dodatkowa „Najszybsza mieszkanka Białołęki”. Aby wziąć udział w dodatkowej klasyfikacji uczestniczka musi być mieszkanką dzielnicy Białołęka, dodatkowo podczas zapisów w formularzu elektronicznym musi zaznaczyć opcję dodatkowej klasyfikacji.


Zapisy

Udział w biegu wymaga wcześniejszej rejestracji internetowej: https://bit.ly/4cmRTXP

Zapisy zostały otwarte 4 kwietnia godzina 12:00.


Koszt udziału w biegu głównym dla Pań wynosi 30 złotych, a wszystkie wpływy z pakietów zostaną przekazane na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Białołęka.

Podczas zapisów będzie możliwość uiszczenia dodatkowej,  dobrowolnej opłaty na cel charytatywny, która zostanie przekazana na rzecz Fundacji Synapsis.

Biegi dla dzieci są bezpłatne.


Biuro Zawodów będzie zlokalizowane w Urzędzie Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197 w sali konferencyjnej na I piętrze.


Pakiet startowy będzie można odebrać:

  • w dniu 25.05.2024 (sobota) w godzinach: 16:00 - 19:00

  • w dniu 26.05.2024 (niedziela) w godzinach: 09:00 – 12:40


W dniu biegu w biurze zawodów do godz. 14:15 będzie funkcjonował depozyt na drobne rzeczy.


Miasteczko biegowe

Dla uczestników biegów i ich kibiców w miasteczku biegowym zaplanowane są dodatkowe atrakcje w formie gier i zabaw. Przez cały czas trwania imprezy dzieci będą mogły budować z klocków i bawić się na dmuchanej kolorowej konstrukcji. Dodatkowo na najmłodszych będą czekać mega bańki mydlane, malowanie twarzy i skręcanie balonów na stoisku animacyjnym naszego partnera -  Sale Zabaw Fikołki - Galeria Północna.

W przerwach pomiędzy biegami dla dzieci przewidziane są także wyścigi na piłkach, unihokej z oddaniem

strzału na bramkę, bieg z piłeczką na paletce do ping ponga w drużynach dwuosobowych - dziecko plus rodzic oraz specjalna konkurencja dla TATUSIÓW – przeciąganie liny.


Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w regulaminie biegu: LINK


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page