top of page

Targi dla Zwierzaków – Miejsce, gdzie Twoje Zwierzę może znaleźć wszystko, czego potrzebuje!


Targi dla Zwierzaków Galeria Północna

Czy Twoje zwierzę ma temperament leniwca czy też energię antylopy? Bez względu na ich charakter, mamy dla nich idealne rozwiązanie! Zapraszamy na Targi dla Zwierzaków, które odbędą się 15 i 16 marca w Galerii Północnej.


To niezwykłe wydarzenie gromadzi miłośników zwierząt oraz wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim pupilkom najlepsze życie. W ramach targów przygotowaliśmy bogaty wybór akcesoriów, karmy, smakołyków, zabawek, legowisk i wiele więcej! Bez względu na to, czy jesteś właścicielem psa, kota, czy może nawet gryzonia, na pewno znajdziesz coś idealnego dla swojego pupila.


Przyjdź i odkryj świat możliwości dla Twojego zwierzaka! Nie przegap okazji, aby zatroszczyć się o ich zdrowie, komfort i zabawę. Targi dla Zwierzaków to nie tylko miejsce do zakupów, ale także świetna okazja do spotkania innych miłośników zwierząt, wymiany doświadczeń i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla Waszych czworonożnych przyjaciół.


Zapraszamy do PSIstanku Północna, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek, ciekawych produktów i wspaniała atmosfera! Niech Twoje zwierzę poczuje się wyjątkowo na Targach dla Zwierzaków!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page