top of page

Rowerowe Święto: Wystawa i Atrakcje dla Wszystkich Pasjonatów Dwóch Kółek!


Rowery Białołęka


Sezonowa inauguracja dla miłośników rowerów zbliża się wielkimi krokami! Już od 20 do 28 kwietnia 2024 roku zapraszamy Was na niezapomnianą podróż przez historię i różnorodność dwukołowych pojazdów. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym kolarzem czy po prostu ciekawym obserwatorem, ta wystawa jest dla Ciebie!


Co? 🚲 Wystawa i atrakcje dla rowerzystów 🎉


Gdzie? Parter w pobliżu sklepu Reserved. Weekend: strefa pod dachem wzdłuż Traktu Nadwiślańskiego 🏞️


Kiedy? 20–28 kwietnia 2024 roku 📅


Wystawa odbędzie się na parterze w okolicach sklepu Reserved. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwy festiwal rowerów, które przeszły do historii, i tych, które wyróżniają się nietypowym designem. Od klasycznych modeli po nietypowe konstrukcje – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Poznaj bliżej maszynę do biegania, wytrząsacz kości oraz wiele innych niezwykłych wynalazków. Na wystawie nie zabraknie również rowerów ze znanych marek oraz tych nieco bardziej egzotycznych, sprowadzonych prosto z Niemiec czy USA.


Szukasz dodatkowych atrakcji na weekend 27–28 kwietnia? Nie mogłeś trafić lepiej! W strefie pod dachem wzdłuż Traktu Nadwiślańskiego czekają na Ciebie niecodzienne rowery oraz profesjonalny serwis. Dla najmłodszych przewidzieliśmy specjalną zabawę na rowerkach biegowych oraz konkursy z nagrodami! A to jeszcze nie wszystko – w strefie zorganizowanej przy salonie eObuwie będziecie mogli zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.


Czy jesteś gotowy na rowerową przygodę? Włącz się w nasze święto dwóch kółek i poznaj fascynujący świat rowerów! Zapraszamy serdecznie! 🚴‍♀️🚴‍♂️

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page