top of page

Światowy Dzień Ziemi: Wspólne Działanie na Rzecz Czystej Białołęki. Miejsca Gdzie Będzie Sprzątane.


Dzień Ziemi Białołęka

Nadchodzi kolejny Światowy Dzień Ziemi, dzień, który przypomina nam o naszej wspólnej odpowiedzialności za ochronę naszej planety i zachęca do podejmowania działań na rzecz jej poprawy. W związku z tym, zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki do aktywnego udziału w akcji sprzątania, która odbędzie się w najbliższy weekend.


Wspólne sprzątanie naszej dzielnicy to doskonała okazja, aby wyjść na zewnątrz, spędzić czas na świeżym powietrzu i przyczynić się do poprawy estetyki oraz czystości naszego otoczenia. Każdy zebrany śmieć to krok w kierunku bardziej ekologicznej i przyjaznej dla naszej planety przestrzeni.


Data wydarzenia, miejsce i godzina, gdzie będą dostępni koordynatorzy:


Sobota 20.04.2024

Park Magiczna godz. 10

Park Henrykowski godz. 10

Zawiślańska/Deseniowa godz. 10

Myśliborska/Obrazkowa godz. 10

Ćmielowska godz. 11

Zbieg ulic : Szklarniowa, Borecka, Ornecka godz. 11

Niedziela 21.04.2024

środkowy basen w Porcie Żerańskim godz. 15


Podczas akcji będziemy sprzątać różne obszary dzielnicy, w tym parki, place zabaw, tereny zielone i ulice. Każdy uczestnik otrzyma rękawiczki i worki na śmieci, a także instrukcje dotyczące segregacji odpadów.


To wyjątkowa okazja, aby pokazać naszą troskę o środowisko naturalne, które otacza nas na co dzień. Wspólne działanie może przynieść znaczące rezultaty i stanowić inspirację dla innych społeczności.


Zachęcamy wszystkich mieszkańców Białołęki, niezależnie od wieku czy statusu społecznego, do wzięcia udziału w tej ważnej inicjatywie. Razem możemy uczynić naszą dzielnicę czystsza i bardziej przyjazną dla wszystkich jej mieszkańców.

Przyjdźmy więc licznie i zróbmy coś dobrego dla naszej planety! Niech akcja sprzątania stanie się symbolem naszej wspólnej determinacji w dbaniu o naszą Ziemię.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page