top of page

Aresztowani za Posiadanie Znacznych Ilości Narkotyków: Policja Zatrzymuje Trzech Mężczyzn


Narkotyki Białołęka


Zgodnie z informacjami podanymi przez TVN24 w wyniku skoordynowanej akcji policji, trzech mężczyzn zostało zatrzymanych pod zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. Dochodzenie, które doprowadziło do ich aresztowania, było rezultatem skrupulatnej pracy funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego komendy na Bemowie..


Według informacji przekazanych przez nadkomisarz Martę Sulowską z bemowskiej policji, dochodzenie rozpoczęło się po otrzymaniu informacji, że jeden z podejrzanych, 34-latek, może posiadać duże ilości nielegalnych substancji.


Funkcjonariusze podejrzewali, że narkotyki mogą znajdować się w wynajmowanym przez niego mieszkaniu, gdzie podejrzany miał być w towarzystwie innych mężczyzn.

W trakcie obserwacji mieszkania na Białołęce, policjanci zauważyli 28-letniego mężczyznę, który wszedł do klatki schodowej budynku z plecakiem zawierającym kokainę oraz klucze do wspomnianego lokalu. Po wejściu do mieszkania, funkcjonariusze natrafili na 27-latka, który próbował zniszczyć swój telefon komórkowy w obawie przed zatrzymaniem. W trakcie przeszukania znaleziono poporcjowane narkotyki, elektroniczne wagi do porcjowania, oraz pieniądze.

Ostatecznie, trzeci z podejrzanych, 34-latek, został zatrzymany zaraz po swoich wspólnikach. Nadkomisarz Sulowska potwierdziła, że wszyscy trzej usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Dodatkowo, 27-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a 28-latek odpowiedzialność za posiadanie kokainy. Podejrzany 34-latek został również oskarżony o znęcanie się nad konkubiną.


Na mocy decyzji sądu, cała trójka została tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy. Dochodzenie w tej sprawie nadal trwa, a zarzuty postawione przed podejrzanymi mogą skutkować surowymi konsekwencjami prawnymi.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page