top of page

14 Luty To Również Światowy Dzień o Wrodzonych Wadach Serca


światowy dzień o wrodzonych wadach serca

14 lutego nie tylko jest dniem zakochanych, ale także Światowym Dniem Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Tego dnia, od godziny 10:00 do 22:00, Galeria Północna stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez Fundację Espero - Nadzieja dla Dzieci. To doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę na temat wrodzonych wad serca i promować zdrowy styl życia.


Wydarzenie to nie tylko szansa na pozyskanie cennej wiedzy, ale również świetna zabawa dla całych rodzin. W programie znajdują się gry i zabawy dla najmłodszych, a także możliwość skorzystania z bezpłatnych pomiarów ciśnienia. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma upominek, a dla najmłodszych przygotowano watę cukrową. Harmonogram wydarzenia obejmuje także spotkania z ekspertami, takie jak porady dotyczące diety dla zdrowego serca czy pokaz pierwszej pomocy. Nie zabraknie również uspokajających ćwiczeń oddechowych oraz spotkania z maskotką fundacji, misiem Esperko.


Dołącz do nas w tym wyjątkowym dniu, aby wspólnie wspierać świadomość i profilaktykę wrodzonych wad serca. Niech 14 lutego będzie dniem pełnym wiedzy, radości i solidarności!


Cały dzień (10:00 - 22:00):

- Duża dawka wiedzy na temat wrodzonych wad serca

- Gry i zabawy dla całej rodziny

- Upominki dla uczestników

- Wata cukrowa dla najmłodszych

- Bezpłatne pomiary ciśnienia


Harmonogram:

- Uspokajające ćwiczenia oddechowe (10:00 - 13:00)

- Spotkanie z maskotką fundacji, misiem Esperko (13:00 - 17:00)

- Porady dotyczące diety dla zdrowego serca (16:00 - 19:00)

- Pokaz pierwszej pomocy z udziałem PRIMUS-MED (17:00 - 20:00)

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page