top of page

Wojciech Chmielarz Rozpoczyna Nowy Cykl Kameralnych Spotkań Kryminalnych


wojciech chmielarz spotkanie białołęka

Z ogromną radością zapraszamy miłośników literatury kryminalnej na inaugurację nowej edycji Kameralnych Spotkań Kryminalnych. Po ubiegłorocznym sukcesie, z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie ten rok. Pierwsze spotkanie cyklu, które odbędzie się 22 lutego o godzinie 18:00 w Czytelni Naukowej nr XX, poprowadzi Wojciech Chmielarz – wybitny autor kryminałów, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru.


Wojciech Chmielarz jest autorem cenionym za głębię psychologiczną swoich bohaterów oraz skomplikowane, intrygujące fabuły. Jego książki, w tym cykl o komisarzu Jakubie Mortce oraz postapokaliptyczna powieść „Królowa głodu”, zdobyły uznanie czytelników i krytyków. Spotkanie z pisarzem to wyjątkowa okazja, by poznać kulisy tworzenia literatury kryminalnej, a także posłuchać o inspiracjach i procesie pracy nad kolejnymi tomami.


Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów pod numerem telefonu 22 614 64 35, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Nie przegapcie szansy na spotkanie z jednym z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych i odkrycie tajemnic skrywanych na kartach jego powieści. Spotkanie poprowadzi Paweł Jaskulski, co gwarantuje interesujące dyskusje i niezapomniane wrażenia.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page