top of page

Grzegorz Hyży: Koncertowy Wieczór Pełen Emocji i Muzyki


Grzegorz Hyży Koncert Białołęka

W dniu 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00, serce Białołęckiego Ośrodka Kultury, mieszczącego się przy ulicy Głębockiej 66, rozbrzmieje dźwiękami piosenek Grzegorza Hyżego, jednego z najwybitniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. To wyjątkowa okazja dla miłośników jego twórczości, by delektować się niezwykłą atmosferą koncertu w ich własnej dzielnicy.


Grzegorz Hyży to artysta, który swoim głosem i talentem potrafi poruszyć serca słuchaczy. Jego wyjątkowe interpretacje, melodyjne kompozycje i głębokie teksty przemawiają do szerokiej publiczności, czyniąc go jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce.


Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym, należy wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia. Wejściówki będą dostępne w systemie elektronicznym, a wszystkie wyłonione osoby zostaną poinformowane o wynikach losowania oraz sposobie odbioru zaproszenia drogą elektroniczną w dniu 16 kwietnia 2024 roku na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym: LINK.


Odbiór wylosowanych wejściówek będzie możliwy od 17 kwietnia 2024 roku do 19 kwietnia 2024 roku w kasach BOK przy ulicy Głębockiej 66. Kasę można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 20:30, a także w soboty i niedziele w godzinach od 10:30 do 20:30.


To wyjątkowa szansa, by spędzić wieczór w towarzystwie jednego z największych talentów polskiej sceny muzycznej. Niech ta noc będzie pełna emocji, muzyki i niezapomnianych przeżyć. Zapraszamy serdecznie!

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page