top of page

Warsztaty Kuglarskie: Nieskończone Możliwości Ruchu i Wyobraźni w Trzech Pokojach!


kuglarskie warsztaty cyrk białołęka

Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na inspirujące warsztaty kuglarskie, które odbędą się 27 stycznia w trzech grupach wiekowych. Dla dzieci i młodzieży (7-15 lat) startują o 15:30, natomiast dla grupy 16+ lat o 16:30. Miejsce wydarzenia to "3 pokoje z kuchnią".


Uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania świadomości ciała oraz budowania pewności siebie poprzez fascynujące gry i zabawy kuglarskie. Żonglerka, której tajniki poznają podczas warsztatów, nie tylko dostarczy radości, ale również nauczy pokonywać życiowe wyzwania.


Prowadzącą zajęcia jest Patrycja Maj, pasjonatka i uczennica różnych dziedzin kuglarskich. Z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pragnie stworzyć przestrzeń, w której można dzielić się pasją oraz rozwijać nowe pomysły.


Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez maila (3pokoje@bok.waw.pl), telefon (667 949 056) lub wiadomość na Facebooku. Wymagane dane to imię i nazwisko uczestnika, wiek oraz numer telefonu. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Dołączcie, odkryjcie radość żonglerki i rozwijajcie swoje umiejętności!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page