top of page

"OCET I MIÓD" – Historia Tarchomińskiej Polfy na Deskach Teatru!


teatr fundacja ave białołękaBiałołęcka historia ożywa w autorskim spektaklu "OCET I MIÓD", stworzonym na cześć 200-lecia Tarchomińskiej Polfy. Dla młodych i starszych mieszkańców to nie tylko teatralne widowisko, ale fascynująca podróż w przeszłość.


Tajemnicza Opowieść: Spektakl przedstawia niezwykłą historię rodziny Spiessów, pionierów przemysłu chemicznego na Tarchominie. Przenosi widzów w świat tłoków maszyn, kołowych zębatych i nietuzinkowych przedsięwzięć.


Ekipa Znakomita: Scenariusz i reżyseria to dzieło utalentowanej Moniki Rejtner. W głównych rolach występują aktorzy teatru Sztuka Ciała: Anna Ługowska, Katarzyna Markowska oraz Adam Gąsecki. Muzyka i wizualizacje tworzą nieocenionego Piotra Malinowskiego.


Wow Efekt: Każde przedstawienie spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem, gromkimi brawami i salą pełną widzów. To wyjątkowe doświadczenie, które zapisuje się w historii Białołęki.


Powtórka Po Feriach: Dobre wieści – spektakl będzie kontynuowany! Po feriach kolejne przedstawienia dla uczniów białołęckich szkół. Mieszkańcy mogą być pewni, że to wydarzenie, które zagoszczą w sercach lokalnej społeczności!


Więcej informacji na profilu Fundacji AVE


Żródło fotografii: profil facebook Fundacja AVE, autor Irek Graff


Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page