top of page

Artystyczne Warsztaty na Białołęce z Kasią Adamek-Chase: 9.01 w Nautilus

spotkanie artystka białołęka

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka zaprasza na fascynujące warsztaty z wyjątkową artystką, Kasią Adamek-Chase, które odbędą się 9 stycznia o godzinie 17:00 w przepięknej przestrzeni Nautilusa, przy ulicy Pancera 18.


Kasia Adamek-Chase to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Grafiki. Jej dyplom, obroniony w 2005 roku pod kierunkiem prof. Jerzego Kuci, to film poklatkowy zrealizowany w technice malarstwa olejnego. Artystka zdobyła również cenne doświadczenie podczas półrocznego stypendium na wydziale Sztuk Pięknych Universidad Politechnica de Valencia w Hiszpanii w 2004 roku.


Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie oraz Podstawowej Szkoły Muzycznej im. Karłowicza w Krakowie. Kasia Adamek-Chase jest wszechstronną artystką, zajmującą się malarstwem sztalugowym, rysunkiem oraz fotografią. Jest również autorką ilustracji do książki „Czesio i Trema”


Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku 5 lat i starszych. Aby wziąć udział, zapraszamy do zapisów w bibliotece lub pod numerem telefonu: (22) 6146080.

To wyjątkowa okazja, aby poznać tajniki sztuki od utalentowanej ilustratorki, autorki ilustracji do książki „Czesio i Trema”.


Nie przegapcie tego inspirującego spotkania!


Więcej informacji o Pani Katarzynie znajdziecie na jej stronie.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page