top of page

SKRADZIONY SAMOCHÓD ODZYSKANY NA BIAŁOŁĘCE - POLICJA DZIAŁA BŁYSKAWICZNIEpolicja kradziebiałołęka


W wspólnej operacji policji z Ochoty i północnopraskich Skorpionów zatrzymano małżeństwo w związku z kradzieżą samochodu, który został odzyskany jeszcze tego samego dnia. Wydarzenie miało miejsce na Białołęce przy ulicy Włodarzewskiej.


Kradzież osobowego BMW nastąpiła kilka godzin wcześniej, a skradziony pojazd został natychmiast odnaleziony. Działania policji były skuteczne i profesjonalne, co doprowadziło do zatrzymania 43-letniej kobiety i mężczyzny. Obydwoje usłyszeli zarzuty paserstwa i zostali objęci policyjnym dozorem.


Zabezpieczone auto zostało odnalezione na jednej z posesji na Białołęce, co było rezultatem natychmiastowej reakcji policji na informację od właściciela. Policjanci, działając we współpracy, udowodnili, że skuteczność służb może przyczynić się do szybkiego rozwikłania sprawy.


Sprawa zostanie teraz nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ochota, a zatrzymani mogą stanąć przed sądem i być skazani na karę do 10 lat pozbawienia wolności. Policja kontynuuje dochodzenie, aby ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia i ewentualne powiązania z innymi sprawami kryminalnymi.

Policja apeluje o współpracę z obywatelami, zachęcając do zgłaszania wszelkich informacji, które mogą pomóc w śledztwie. Działania policji na Białołęce świadczą o determinacji służb w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa na terenie dzielnicy.


[Źródło zdjęcia głównego: KSP]

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page