top of page

Rusza Nowa Edycja Bezpłatnych 'Biegowych Wtorków na Tarchominie'


biegi tarchomin bialoleka

6 lutego to data, którą wszyscy miłośnicy biegania na Tarchominie powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach. Właśnie wtedy ruszają bezpłatne zajęcia "Biegowe wtorki na Tarchominie", oferujące unikalną okazję do rozwijania swoich umiejętności biegowych, niezależnie od poziomu zaawansowania.


Treningi zaplanowane są tak, aby sprostać potrzebom zarówno początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i bardziej doświadczonych biegaczy, poszukujących nowych wyzwań lub chcących urozmaicić swój treningowy repertuar. To doskonała okazja, by pod okiem doświadczonych trenerów doskonalić technikę biegu, zwiększać wytrzymałość oraz dzielić się pasją i doświadczeniem z innymi uczestnikami.


Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek od godziny 19.00 do 20.30 na terenie Szkoły Podstawowej nr 344 przy ul. Erazma z Zakroczymia 15. To nie tylko treningi biegowe, ale również szansa na integrację z lokalną społecznością biegaczy, wymianę doświadczeń oraz wzajemne motywowanie się do osiągania lepszych wyników.


Zainteresowani uczestnictwem w "Biegowych wtorkach na Tarchominie" powinni pamiętać o konieczności zapisów. Można to zrobić, wysyłając wiadomość e-mail na adres: zmamla@gazeta.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć, by zagwarantować sobie miejsce w tej wyjątkowej inicjatywie.

"Biegowe wtorki na Tarchominie" to nie tylko szansa na poprawę kondycji fizycznej i zdrowego stylu życia, ale także okazja do poznania nowych osób, z którymi łączyć będzie pasja do biegania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym maratończykiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, te treningi są dla Ciebie. Zapraszamy do wzięcia udziału i dołączenia do naszej biegowej społeczności na Tarchominie!

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page