top of page

Zapraszamy na Fascynujące Warsztaty z Legendarną Kostką Rubika!


Kostka Rubika Białołęka

Wszyscy zainteresowani, zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi, są serdecznie zaproszeni na niezwykłe warsztaty z układania kostki Rubika!


A co najlepsze - WSTĘP WOLNY!


To doskonała okazja na przerwę od rutyny i standardowych zajęć, a także świetna okazja do nauki nowych umiejętności oraz dobrej zabawy.


Układanie kostki Rubika to nie tylko zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności szybkiego zapamiętywania i koordynacji. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do doskonalenia swoich umiejętności, a także do wspólnego działania i budowania relacji z innymi uczestnikami.


Warsztaty odbędą się 13 kwietnia w budynku Urzędu Dzielnicy przy ulicy Modlińskiej 197. Rozpoczniemy od nauki podstawowych technik układania kostki, a następnie przejdziemy do interaktywnego pokazu, który dostarczy wiele wrażeń i ciekawych doświadczeń. Na zakończenie wspólnie stworzymy imponującą mozaikę z kilkuset kostek Rubika, co będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Warsztaty poprowadzi doświadczony nauczyciel kostki Rubika i Mistrz Polski w konkurencji Clock - Hubert Firek. Ponadto, będą obecni także reprezentanci Polski z Mistrzostw Świata w speedcubingu, co zapewni jeszcze większą atrakcyjność wydarzenia dla wszystkich pasjonatów kostki Rubika.


Startujemy o godzinie 14:00, więc nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i wspólnej zabawy przy kostce Rubika!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page