top of page

Natalia Przybysz na Głębockiej 66: Spotkanie z Muzyczną Magią


Natalia Przybysz Koncert Białołęka

Źródło zdjęcia: Wysokie Obcasy


W dniu 20 kwietnia o godzinie 19:00 BOK Głębocka 66 stanie się areną dla magicznej muzyki Natalii Przybysz w ramach koncertu "Tam". Ostatni album artystki, "TAM", przeniesie słuchaczy w podróż zarówno przez odległe krajobrazy, jak i w głąb ludzkiego wnętrza, oferując muzyczną opowieść o podróżach życiowych i fascynacji wielką wodą.


"TAM" to nie tylko tytuł albumu, ale także metaforyczny symbol dla artystki. Natalia Przybysz wraz ze swoim zespołem przeniosła swoje kreatywne poszukiwania na grecką wyspę Hydra, gdzie w domu-studiu, byłą fabryką dywanów, powstała część materiału na album. To miejsce stało się inspiracją dla artystki, która poszukiwała nowych brzmień i muzycznych emocji.


W towarzystwie Jurka Zagórskiego, Mateusza Waśkiewicza, Pata Stawińskiego i Kubę Staruszkiewicza, Natalia Przybysz spędziła czas na twórczej eksploracji, efektem czego jest album "TAM". Album ten jest nie tylko muzycznym zapisem podróży, ale także próbą przełamania konwencjonalnego postrzegania czasu i teraźniejszości.

Dla fanów Natalii Przybysz to nie tylko okazja do posłuchania nowych utworów, ale także spotkanie z wyjątkową artystką, która od lat inspiruje i zachwyca nie tylko głosem, ale także swoim artystycznym podejściem do tworzenia muzyki.Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zanurzyć się w magicznym świcie dźwięków Natalii Przybysz!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page