top of page

Magiczny Wieczór Filmowy w Nautilusa: Nowa Adaptacja Uwielbianej Bajki!"


nautilus kino bialoleka

Warszawa, 18 stycznia — Wszystkich miłośników bajek i filmów zapraszamy serdecznie do kina Nautilus na niezapomniany seans filmowy, który odbędzie się 18 stycznia. Tego wieczoru na wielkim ekranie zagoszczą bohaterowie dobrze znanej Wam bajki, która została odświeżona w najnowszej adaptacji.


Seans ten będzie idealną okazją dla rodzin z dziećmi (7+), aby wspólnie spędzić czas i zanurzyć się w magiczny świat bajkowych przygód. Film, którego tytułu na razie nie zdradzamy, obfituje w niezwykłe postaci i zapierające dech w piersiach scenografie, dostarczając widzom nie tylko rozrywki, ale i ważnych życiowych lekcji.


Szczegóły wydarzenia:

- Miejsce: Nautilus, ul. Pancera 18.

- Data i czas: 18 stycznia, godz. 16.45.

- Czas trwania filmu: 2 godziny 15 minut.

- Grupa docelowa: Dzieci w wieku 7 lat i starsze.


Wcześniejsze zapisy można dokonać osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod numerem (22) 614 60 80. Szczegółowe informacje o filmie oraz dodatkowe atrakcje, które będą towarzyszyć seansowi, są również dostępne w bibliotece.


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby wspólnie z rodziną zanurzyć się w świecie bajek i doświadczyć kinematografii na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu w Nautilusa!


Źródło grafiki: strona internetowa Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Białołęka

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page