top of page

Kreatywne Warsztaty Iris Folding dla Dzieci w Nautilusie


warsztaty bialoleka

W dniu 23 stycznia 2023 roku o godzinie 17:00 w Nautilusie przy ulicy Pancera 18 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla małych miłośników sztuki i kreatywności - warsztaty plastyczne Iris Folding. Dzieci w wieku 7 lat i starsze będą miały szansę odkryć tę fascynującą technikę tworzenia kolorowych sów za pomocą prostych materiałów takich jak papier, klej i nożyczki.


Iris Folding, znany również jako składanie papieru, to popularna forma twórczości artystycznej, która pozwala na stworzenie przestrzennych, kolorowych wzorów. Technika ta, choć prosta w swojej istocie, pozwala na rozwijanie zdolności manualnych, kreatywnego myślenia oraz cierpliwości. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję nauczyć się, jak składać papier w taki sposób, aby stworzyć piękne, kolorowe sowy, które mogą stanowić wspaniałą dekorację lub osobisty prezent.

Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne są wcześniejsze zapisy. Można to zrobić odwiedzając bibliotekę lub kontaktując się telefonicznie pod numerem (22) 614 60 80. Zapisy są ważne, ponieważ miejsca na warsztatach są ograniczone, a organizatorzy chcą zapewnić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość materiałów i indywidualne podejście.


Warsztaty Iris Folding w Nautilusie to doskonała okazja dla dzieci, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, spędzać czas kreatywnie i poznawać nowe techniki plastyczne. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku 7 lat i starsze do wzięcia udziału w tej barwnej przygodzie z Iris Folding, gdzie każdy może stać się małym artystą.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page