top of page

"Fuks 2" – Spotkanie z Maciejem Musiałem w Cyklu Rozmowy Łukasza Maciejewskiego


Fuks 2 Maciej Musiał Białołęka

Miłośnicy kinematografii mają niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w fascynującym wydarzeniu filmowym. 2 lutego o godzinie 19:00 w Głębockiej 66 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Rozmowy Łukasza Maciejewskiego, tym razem poświęcone filmowi "Fuks 2" w reżyserii Macieja Dutkiewicza. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Maciej Musiał, znany aktor i gwiazda tego filmu.


"Fuks 2" to kontynuacja historii młodego Maćka, granej przez Macieja Musiała. Maciek jest dwudziestolatkiem, który, choć wydaje się być ogarnięty i bystry, wciąż musi pożyczać od taty pieniądze i samochód na randkę. Jego ojciec, Aleks (w tej roli Maciej Stuhr), przed laty miał niesamowitą przygodę, kiedy to w dniu swoich osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód i zdobył serce pięknej kobiety.


Film opowiada o tym, czy Maciek odziedziczył po ojcu brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych przygód. Przez randkę z Tindera Maciek połączy się z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami, wściekłym gangsterem i zostanie wciągnięty w grę o wysoką stawkę.


Łukasz Maciejewski, znany krytyk filmowy, filmoznawca, wykładowca i recenzent, po projekcji poprowadzi rozmowę o filmie z Maciejem Musiałem, zapewniając widzom unikalne spojrzenie na produkcję. Będzie to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat polskiej kinematografii i poznać kulisy powstawania "Fuksa 2".


Bilety na to wydarzenie są dostępne w cenie 20 zł i można je nabyć w kasach BOK. To wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów kina, aby dowiedzieć się więcej o jednym z najciekawszych polskich filmów ostatnich lat oraz posłuchać ciekawych opowieści bezpośrednio od jednego z głównych aktorów. Nie przegapcie tej niezwykłej szansy na spotkanie z Maciejem Musiałem i Łukaszem Maciejewskim!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page