top of page

Ferie z Pływaniem na Basenie w Białołęce!


basem plywalnia bialoleka

Białołęcki Ośrodek Sportu (BOS) zaprasza mieszkańców Warszawy na indywidualne zajęcia nauki pływania w okresie ferii zimowych. To doskonała okazja dla osób w każdym wieku, zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie.


Zajęcia odbędą się na pływalni przy ul. Światowida 56 i będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów z Białołęckiego Ośrodka Sportu. Ich celem jest nie tylko nauczenie technik pływania, ale także zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa w wodzie.


Harmonogram zajęć:

- Poniedziałek – piątek: 17:00 - 21:30;

- Sobota: 11:30 - 15:00;

- Niedziela: 11:00 - 15:00.

To elastyczne godziny, które pozwalają dopasować naukę pływania do indywidualnego planu dnia. Każda lekcja trwa 30 minut, a dodatkowo przewidziano 20 minut czasu technicznego na przebranie się.


Jak się zapisać?

Zainteresowani mogą zapisywać się w recepcji BOS, przy ul. Światowida 56, lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 676 50 72 wew. 101.


Cennik:

Koszt pojedynczej 30-minutowej lekcji indywidualnej wynosi 65,00 zł.


To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas w ferie, nauczyć się czegoś nowego lub po prostu poprawić swoje umiejętności pływackie. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów każdy uczestnik zajęć będzie mógł poczuć się pewnie i bezpiecznie w wodzie. Niezależnie od poziomu umiejętności, Białołęcki Ośrodek Sportu oferuje profesjonalne podejście i indywidualne dostosowanie do potrzeb każdego uczestnika.


Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i dołączenia do grona miłośników pływania w Białołęce!

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page