top of page

Białołęckie Wieczory Jazzowe Oczarują Melomanów
W sobotę, 16 marca, miłośnicy jazzu będą mieli okazję doświadczyć niezwykłej uczty muzycznej w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ulicy van Gogha 1. Wydarzenie to zgromadzi na scenie dwie wybitne formacje: Włodek Pawlik Trio oraz Łukasz Pawlik Quartet, zapewniając publiczności niezapomniane wrażenia artystyczne.


Wieczór rozpocznie się o godzinie 19:00 koncertem Łukasz Pawlik Quartet, który zaprezentuje swoje najnowsze jazzowe interpretacje. Następnie, po krótkiej przerwie, scena należeć będzie do Włodek Pawlik Trio, znanego z wyjątkowego połączenia jazzu z elementami muzyki klasycznej i filmowej. Zwieńczeniem wieczoru będzie wspólny finał obu zespołów, obiecujący niezapomniane muzyczne emocje.


Warto zaznaczyć, że Włodek Pawlik, lider pierwszego z triów, jest jedynym polskim jazzmanem wyróżnionym nagrodą GRAMMY, co czyni jego występ jeszcze bardziej wyjątkowym. Łukasz Pawlik, prowadzący drugi zespół, również ma w swoim dorobku współpracę z międzynarodowymi gwiazdami jazzu, co gwarantuje wysoki poziom muzycznych doznań.


Koncert odbędzie się w ramach projektu "Wychodzę z rodzicami", zapewniając opiekę nad najmłodszymi podczas wydarzenia. Dla zainteresowanych udziałem, bilety w cenie 100 zł są dostępne w kasie BOK oraz online. To doskonała okazja, by spędzić jazzowy wieczór w gronie wybitnych artystów, ciesząc się ich niezwykłymi interpretacjami.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page