top of page

Spotkanie z filmową ekspertyzą: Rozmowy Łukasza Maciejewskiego z Filipem Pławiakiem na temat filmu 'Biała Odwaga'"


Biała Odwaga Białołęka

Zapraszamy serdecznie na kolejne fascynujące spotkanie z cyklu Rozmowy Łukasza Maciejewskiego, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 19:00 w lokalu znajdującym się przy ulicy Głębockiej 66. Tym razem specjalnym gościem będzie Filip Pławiak, którego ekspertyza w dziedzinie kinematografii jest niezaprzeczalna.


Podczas tego wyjątkowego wieczoru, będziemy mieli okazję obejrzeć ciekawy film i wysłuchać komentarza oraz analizy tego dzieła sztuki przez samego Łukasza Maciejewskiego oraz naszego gościa. Filip Pławiak, znany krytyk, filmoznawca, wykładowca i recenzent, zapewni nam nie tylko profesjonalne spojrzenie na film, ale także ciekawe spostrzeżenia i interpretacje.


Tym razem film zaprezentuje nam fascynującą historię zatytułowaną "Biała Odwaga". To opowieść osadzona w realiach końca lat 30. na Podhalu, która porusza tematykę miłości, poświęcenia, ale także trudnych wyborów życiowych i społecznych. Akcja filmu skupia się wokół postaci utalentowanego taternika, Jędrka Zawrata, który staje przed trudnymi decyzjami, które mogą zmienić bieg jego życia i losy jego społeczności.


Organizatorom wydarzenia, zależy również na zapewnieniu wygody i komfortu wszystkim uczestnikom, dlatego w ramach projektu "Wychodzę z Rodzicami" zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 8 lat. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów poprzez adres mailowy: kasa@bok.waw.pl lub telefonicznie pod numerem 22 300 48 00 wew. 2.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby spędzić wieczór w towarzystwie pasjonatów kina i kinematografii oraz czerpać wiedzę i inspirację z dyskusji na temat filmu "Biała Odwaga". Zapraszamy serdecznie!

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page