top of page

Analiza filmu "Anatomia upadku" na "Spotkaniach Filmowych" z Łukaszem Maciejewskim


Film Kino Białołęka


W piątek, 15 marca, o godzinie 19:00, ulica Głębocka 66 w Warszawie stanie się areną dla miłośników kina, którzy pragną nie tylko oglądać, ale także zgłębiać tajniki sztuki filmowej. "Spotkania Filmowe" zapraszają na projekcję filmu "Anatomia upadku" w reżyserii Justine Triet.


Film, który przenosi widza do francuskich Alp, opowiada historię szczęśliwej rodziny, której życie rozrywa tragiczna śmierć męża i ojca, Samuela. Zagadkowy wypadek stawia pod znakiem zapytania całe społeczeństwo. Czy Sandra, żona i matka, jest winna tego, co się stało, czy to tragiczny wypadek? Śledztwo toczy się w atmosferze braku jednoznacznych dowodów i widzowie są wciągnięci w wir emocji oraz zawiłych relacji międzyludzkich.


Po projekcji, uczestnicy będą mieli okazję do dyskusji z Łukaszem Maciejewskim, cenionym krytykiem filmowym, który poprowadzi analizę filmu oraz otworzy przestrzeń do wymiany myśli i refleksji na temat prezentowanej historii. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 20 złotych.


Bilety do kupienia na stronie: LINK


"Anatomia upadku" to film, który porusza nie tylko temat tragedii i ludzkiego losu, ale także analizuje psychologiczne aspekty relacji międzyludzkich i wpływu, jaki może mieć presja społeczna na jednostkę. Spotkanie obiecuje być nie tylko okazją do ciekawej rozrywki, ale również do pogłębienia wiedzy o sztuce filmowej oraz społecznych mechanizmach rządzących postawami ludzkimi.

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page