top of page

Znani i Lubiani na Białołęce: Spotkanie z Małgorzatą Mielcarek i Książką "Jesteś Oszustką. Syndrom, Który Cię Niszczy"

spotkanie autorskie Białołęka

8 stycznia to dzień, który warto zaznaczyć w kalendarzu. Białołęcki cykl "Znani i Lubiani" zaprasza wszystkich na fascynujące spotkanie z Małgorzatą Mielcarek, autorką książki "Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy". To niezwykła okazja, by dowiedzieć się więcej o problemie, który dotyka wiele osób.


Książka to nie tylko zbiór rozmów, ale także głęboki wgląd w doświadczenia 15 kobiet, które odniosły sukces w różnych dziedzinach życia. Autorka ukazuje, jak wiele z nas zmaga się z syndromem oszustwa, który wpływa na nasze poczucie własnej wartości i kompetencji. Warto posłuchać historii tych inspirujących kobiet i zrozumieć, jak radzą sobie z wyzwaniami.


Spotkanie poprowadzi Agata Passent, zapewniając nie tylko ciekawą rozmowę, ale także interaktywną atmosferę. To doskonała okazja, by zadawać pytania i pogłębiać zrozumienie tematu.


Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18. Aby wziąć udział, konieczne są zapisy, które można dokonać telefonicznie pod numerem 22 614 64 35.


Przyjdź i dołącz do inspirującej dyskusji o syndromie oszustwa, odkrywając, jak możemy wspólnie pracować nad zbudowaniem pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwój osobisty i inspirującą wymianę myśli!


Źródło grafiki: facebok Urzędu Miasta Białołęki

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page