top of page

Zima w mieście - zobacz jak się bawią dzieci!


ferie sport bialoleka

Ferie zimowe to czas, kiedy dzieci mogą korzystać z różnych form aktywnej rekreacji oferowanych przez Białołęcki Ośrodek Sportowy. W tym roku, młodzi mieszkańcy dzielnicy tłumnie uczęszczają na basen i boisko, czerpiąc pełnymi garściami z możliwości, jakie daje zimowa przerwa od nauki.


Basen w Białołęckim Ośrodku Sportowym stał się jednym z ulubionych miejsc dla młodych pływaków. Zajęcia organizowane są dla różnych grup wiekowych i umiejętności, począwszy od nauki pływania, poprzez doskonalenie technik, aż po zabawy wodne. Dzieci mają okazję nie tylko poprawić swoje umiejętności pływackie, ale także świetnie się bawić i nawiązywać nowe przyjaźnie.


Boiska sportowe na hali przy ośrodku także nie pozostają puste. Organizowane są tutaj różne gry zespołowe i turnieje, takie jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, które przyciągają młodych entuzjastów sportu. Dzięki temu dzieci mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności sportowe i ucząc się pracy w zespole.


Warto podkreślić, że Białołęcki Ośrodek Sportowy stawia na bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas ferii. Instruktorzy i trenerzy zawsze są obecni, aby zapewnić odpowiednią opiekę i wsparcie dla wszystkich uczestników.


Dzięki tym aktywnościom, ferie zimowe na Białołęce stają się okresem wypełnionym ruchem, radością i zdrową rywalizacją. Rodzice chętnie wybierają te formy aktywności dla swoich dzieci, ciesząc się z ich entuzjazmu i widząc ich postępy. Białołęcki Ośrodek Sportowy jeszcze raz potwierdza swoją rolę ważnego centrum sportu i rekreacji dla lokalnej społeczności.


Relacje zdjęciową możecie obejrzeć poniżej:Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page