top of page

Zderzenie dwóch rowerzystek na Wale Wiślanym na Białołęce

W trakcie słonecznego dnia na Wale Wiślanym, przy ulicy Kępa Tarchomińska na Białołęce, doszło do zdarzenia, które przypomina nam o konieczności ostrożności na drodze. Dwie rowerzystki, poruszające się w przeciwnych kierunkach, zderzyły się czołowo na ciągu pieszo-rowerowym, wywołując chwilę niepokoju.


Zdarzenie miało miejsce na popularnym szlaku rowerowym, gdzie spacerowicze i rowerzyści dzielą przestrzeń. Jedna z uczestniczek ruchu, niezamierzenie zjechała na drugą stronę ścieżki, co doprowadziło do zderzenia z drugą rowerzystką. Kolizja była na tyle silna, że uszkodzeniu uległo siodełko jednego z rowerów, a koszyk drugiego, na szczęście obie kobiety wyszły z tego zdarzenia bez poważnych obrażeń.


Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, dokładnie sprawdzili stan zdrowia uczestniczek kolizji. Jedna z rowerzystek była badana przez ratowników, jednak na szczęście nie wymagała hospitalizacji. Obie panie były trzeźwe w chwili zdarzenia, co jest istotnym elementem bezpieczeństwa na drodze.


Na miejscu zdarzenia interweniowała również policja, która przeprowadziła niezbędne czynności. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym, co stanowi przypomnienie o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego.


To wydarzenie jest dobrym przypomnieniem dla wszystkich uczestników ruchu, że ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze, niezależnie od środka transportu. Dbałość o ostrożność i rozwagę może pomóc uniknąć niebezpiecznych sytuacji i kolizji na naszych drogach.
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page