top of page

Zapraszamy na kurs samoobrony dla pań!


Samoobrona Białołęka

Drogie Panie, przygotujcie się na niezwykłą przygodę, która nie tylko pozwoli Wam poczuć się pewniej, ale również nauczy jak radzić sobie w różnych sytuacjach zagrożenia. „Bezpieczna Kobieta w Dzielnicy Białoleka” to nie tylko bezpłatne zajęcia z samoobrony, ale także niezwykła okazja do zdobycia nowych umiejętności i pewności siebie.


Podczas tych spotkań, poza nauką różnych technik walki, będziemy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez ratownika medycznego oraz instruktora służb mundurowych. Ci eksperci nie tylko przedstawią nam możliwe zagrożenia, ale także nauczą, jak odpowiednio na nie reagować.


Zajęcia odbędą się w filii Szkoły Podstawowej 356, mieszczącej się przy ul. Głębockiej 66, w poniedziałki i środy, w godzinach 19:00 – 20:00. Start już 25 marca, a zakończenie tuż przed wakacjami. Ale nie martwcie się, jeśli nie zdążycie zapisy przed pierwszym terminem – na jesieni zaplanowana jest druga runda.


Zapraszamy wszystkie Panie od 16. roku życia do wzięcia udziału. Niezależnie od Waszego doświadczenia czy sprawności fizycznej, ten kurs jest dla każdej z Was.

Aby dołączyć, wystarczy wysłać maila na adres: kurs.samoobrona@gmail.com i podać swoje dane kontaktowe.


Nie czekajcie dłużej – to idealna okazja, by zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdobyć nowe umiejętności, które mogą się okazać niezwykle przydatne w życiu codziennym. Do zobaczenia na zajęciach!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page