top of page

Zapraszamy Najmłodszych na Zajęcia Sensoryczno-Motoryczne – Czas na Zabawę i Rozwój!


dzieci zajecia bialoleka

Rozwój sensoryczno-motoryczny jest kluczowym elementem w pierwszych latach życia dziecka. Właśnie dlatego 2 lutego o godzinie 10.30 organizujemy specjalne zajęcia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 1 roku, które będą połączeniem nauki, zabawy i aktywności fizycznej.


Zajęcia te są idealną okazją dla najmłodszych, by w bezpiecznym i stymulującym środowisku odkrywać świat poprzez zabawę. Będą one obejmować szereg aktywności, które są nie tylko przyjemne, ale także wspomagają rozwój motoryczny i sensoryczny maluchów.


Jedną z atrakcji będzie zabawa z piłeczkami, która nie tylko dostarczy dzieciom radości, ale także pomoże w rozwijaniu ich zdolności koordynacji i zręczności. Dzieci będą miały okazję do podrzucania i łapania piłek, co jest doskonałym ćwiczeniem na rozwój umiejętności motorycznych.


Kolejną częścią zajęć będzie ukrywanie zabawkowych zwierzątek w "domku", co jest świetnym sposobem na rozwijanie wyobraźni i zrozumienia prostych konceptów przyczynowo-skutkowych. To również doskonała okazja do nauki nazw zwierząt oraz ich dźwięków, co wspomaga rozwój mowy i rozumienia.


Nie zabraknie również muzyki i ruchu. Zabawy przy muzyce są znakomitą metodą na stymulowanie słuchu i rytmu, a także na rozwijanie zdolności komunikacyjnych i społecznych. Tor przeszkód do pokonania na czworakach to z kolei doskonałe ćwiczenie na rozwój siły, koordynacji oraz równowagi.


Zapisy na zajęcia są obowiązkowe. Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich maluchów jak najszybciej, aby zapewnić im miejsce w tej fascynującej i edukacyjnej przygodzie. To wyjątkowa okazja do wsparcia rozwoju dziecka poprzez zabawę i aktywność, a także świetny sposób na spędzenie czasu w kreatywny i rozwijający sposób.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page