top of page

Barwy Śniegu na Wystawie Młodych Talentów: Odkrywaj Śnieżną Krainę w BOK van Gogha 1!


wystawa malarstwo


Zachęcamy do odwiedzenia niezwykłej wystawy "Barwy Śniegu, Śnieżna Kraina", prezentującej prace utalentowanych uczestników zajęć Rysunku i Malarstwa w BOK van Gogha 1. To artystyczne przedsięwzięcie, które z pewnością rozświetli szarość zimowego krajobrazu.


Data i Miejsce:

Wystawa odbywa się od 13 grudnia (środa) do końca grudnia 2023 r. w BOK van Gogha 1 na ulicy Głębockiej 66. Wyjątkowe prace uczestników w wieku od 7 do 11 lat można podziwiać każdego dnia od godziny 20:00.


Artystyczne Podchody Młodych Talentów:

Przez ostatnie miesiące najmłodsi artyści, uczestnicy zajęć Rysunku i Malarstwa, pod czujnym okiem instruktorki, Emilii Mariańskiej, poszukiwali odpowiedzi na jedno niezwykle kreatywne pytanie: "Jakiego koloru jest śnieg?". To pytanie, choć wydaje się proste, otwiera drzwi do fascynującego świata artystycznych odkryć.


Światło, Cień i Zimowa Paleta Barw:

Podczas zajęć, młodzi artyści odkrywali tajniki wpływu światła i cienia na otaczającą przestrzeń. Nauka tworzenia zimowej palety barw była równie ważnym elementem ich kreatywnego procesu. Całość przedsięwzięcia to nie tylko sztuka, ale również doskonała zabawa, której efekty z pewnością zaskakują i zachwycają.


Wystawa w Technice Farb Akrylowych:

Prezentowane prace zostały stworzone w technice farb akrylowych, co dodaje im wyjątkowego charakteru i głębi. To świetne wrażenie wizualne, które pozwala zobaczyć zimowy pejzaż oczami młodych artystów.


Podsumowanie:

Wystawa "Barwy Śniegu, Śnieżna Kraina" to nie tylko prezentacja artystycznych umiejętności, ale również historia pełna radości, odkryć i kreatywnego entuzjazmu. Całe przedsięwzięcie stanowi dowód na to, że sztuka może być inspirująca i dostępna dla każdego, niezależnie od wieku.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i tych, którzy chcą doświadczyć magii zimowego krajobrazu przez pryzmat dziecięcej wyobraźni, na tę wyjątkową wystawę pełną śnieżnych barw i artystycznej ekspresji.


Białołęcki Ośrodek Kultury oferuje szeroki zakres zajęć. Jeśli jesteś zainteresowany sprawdź proszę stronę: https://bok.waw.pl/zajecia


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page