top of page

Wyniki i foto relacja z II Białołęcki Bieg Leśny!


Źródło zdjęć: bialoleka.um.warszawa.pl


W niedzielę 18 marca, na malowniczych leśnych szlakach Białołęki, odbyła się druga edycja Białołęckiego Biegu Leśnego, który zgromadził 353 entuzjastów biegania. Pomimo kapryśnej pogody, uczestnicy stanęli na starcie z determinacją i pozytywną energią, gotowi do pokonania trasy liczącej 5 kilometrów.


Wydarzenie zyskało uznanie zarówno wśród doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy stawiali swoje pierwsze kroki na biegowej ścieżce. Atmosfera rywalizacji splatała się z duchem wspólnoty, a każdy uczestnik mógł poczuć dumę ze swojego osiągnięcia, przekraczając linię mety.


Zwycięzcami w kategorii OPEN okazali się Yuliia Veremchuk, która osiągnęła niesamowity czas 0:20:52, bijąc jednocześnie rekord trasy, oraz Bartłomiej Pająk, triumfujący wśród mężczyzn z czasem 0:19:37, również ustanawiając nowy rekord. Ich determinacja i wysiłek zainspirowały wszystkich obecnych, a momenty szczęścia i radości na twarzach uczestników po zakończeniu biegu były dowodem na to, jak ważną rolę sport odgrywa w naszym życiu.


Najlepsi wśród kobiet i mężczyzn:

KOBIETY:

  • VEREMCHUK Yuliia 0:20:52 (rekord trasy)

  • KRASZPULSKA Maggie 0:21:49

  • JAKUBISIAK Renata 0:25:04

MĘŻCZYŹNI:

  • PAJĄK Bartłomiej 0:19:37 (rekord trasy)

  • HILDEBRAND Marcin 0:19:43

  • KOSTRZEMBSKI Zbigniew


Wszystkie wyniki dostępne są na stronie: LINK


Dzięki zaangażowaniu organizatorów, wolontariuszy i wsparciu lokalnej społeczności, wydarzenie odniosło sukces, przyczyniając się nie tylko do promocji aktywności fizycznej, ale również budowania więzi społecznych i kultury zdrowego stylu życia.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page