top of page

Wirtualna Strzelnica Otwarta w CLXV LO na Białołęce: Nowe Możliwości dla Młodych Strzelców


strzelnica bialoleka

W CLXV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Ostródzkiej 175 w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie wirtualnej strzelnicy. Projekt ten został zrealizowany dzięki funduszom z konkursu Ministra Obrony Narodowej "Strzelnica w powiecie 2023", mającego na celu rozwijanie zainteresowania strzelectwem sportowym wśród dzieci i młodzieży. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 208 500 zł, z czego 54 210 zł pochodziło z budżetu miasta stołecznego Warszawy.


Otwarcie strzelnicy stanowiło doskonałą okazję dla zaproszonych gości do wypróbowania swoich umiejętności strzeleckich. W wydarzeniu wzięli udział członkowie Zarządu dzielnicy Białołęka: Grzegorz Kuca, Wiceburmistrz Izabela Ziątek oraz Zastępca Burmistrza Jan Mackiewicz.


Nowa strzelnica cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ będzie dostępna nie tylko dla uczniów szkoły, ale również dla wszystkich mieszkańców Białołęki. To doskonała okazja do rozwijania pasji strzeleckiej w bezpiecznym i nowoczesnym środowisku. Szczegółowe informacje o korzystaniu ze strzelnicy można uzyskać bezpośrednio w placówce.

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page