top of page

Wielkie sprzątanie Białołęki


Sprzątanie Białołęki

Z przyjściem wiosny rozpoczynają się wielkie porządki w stolicy - w tym również naszej dzielnicy Białołęka. Zarząd Oczyszczania Miasta (ZOM) intensyfikuje swoje działania na ulicach, chodnikach i ścieżkach rowerowych, przywracając miastu blask po zimowych miesiącach.


Rozpoczynamy od zamiatania: Prace rozpoczęto od usuwania piasku z chodników i przystanków komunikacji miejskiej, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pieszym i rowerzystom. Kolejnym etapem jest gruntowne oczyszczenie ulic i torowisk tramwajowych, przyczyniając się do poprawy estetyki miasta oraz jakości powietrza.


Wiosenne porządki na pełnych obrotach: Stabilne dodatnie temperatury pozwalają na intensywne sprzątanie, obejmujące także mycie wiat przystankowych oraz reprezentacyjnych miejsc stolicy. Dzięki ciągłej gotowości służb oczyszczania, Warszawa prezentuje się coraz piękniej, zapewniając mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.


Wiosenne porządki to nie tylko kwestia estetyki, lecz także zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców. Działania ZOM mają na celu uczynienie Warszawy jeszcze bardziej atrakcyjną i przyjazną dla wszystkich.


Kilka ciekawych statystyk, dotyczących wyzwania z jakim się mierzy ZOM:

  • 3,5 mln m kw. chodników

  • 1500 km tras autobusowych

  • 1,3 tys. wiat na przystankach autobusowych i tramwajowychComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page