top of page

Wielkie emocje przed KSW 90: Spotkanie z gwiazdami i ceremonia ważenia w Białołęckim Ośrodku Sportu


KSW 90 Bialoleka

Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć niezwykłego wydarzenia już w najbliższy piątek. Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich na emocjonującą strefę Fana KSW oraz na oficjalną ceremonię ważenia przed nadchodzącą galą XTB KSW 90.


To nie lada gratka dla fanów KSW, którzy będą mieli okazję spotkać się z gwiazdami tego sportu. Gośćmi specjalnymi strefy Fana będą Marian Ziółkowski, Damian Piwowarczyk i Jacek Gać, co zapewnia dodatkowe emocje dla każdego fana walki.

Organizatorzy przygotowali bogaty harmonogram wydarzenia, który obfituje w różnorodne atrakcje. Bramy Białołęckiego Ośrodka Sportu otworzą się o 16:30, a już o 17:00 fani będą mogli cieszyć się nowymi atrakcjami i spotkaniem ze specjalnymi gośćmi. Następnie, o 18:30, przewidziano sesję pytań i odpowiedzi (Q&A), podczas której uczestnicy będą mieli szansę dowiedzieć się więcej o świecie KSW bezpośrednio od jego gwiazd.


Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie ceremonia ważenia, zaplanowana na godzinę 19:00. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć zawodników tuż przed ich walkami i poczuć atmosferę zbliżającej się gali. Po ceremonii, o 19:30, rozpocznie się Meet & Greet, dając fanom możliwość osobistego spotkania z ulubionymi zawodnikami i zdobycia autografów.


Wydarzenie zakończy się o 20:30, pozostawiając uczestnikom niezapomniane wrażenia i jeszcze większe oczekiwanie na nadchodzącą galę KSW 90. To wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników sportów walki, aby zbliżyć się do swoich idoli i poczuć prawdziwą atmosferę KSW na żywo.


A co czeka nas na samym XTB KSW 90?


KSW 90 zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie dla fanów mieszanych sztuk walki. Jedną z głównych atrakcji gali będzie występ Arkadiusza Wrzoska, który zdobył uznanie warszawskiej publiczności dzięki swoim spektakularnym występom w federacji.

Wrzosek, znany z trzech udanych walk w KSW, zadebiutował na scenie mieszanych sztuk walki w Warszawie na Torwarze w sierpniu 2022 roku. Jego efektowne zwycięstwo nad Tomaszem Sararą zapisało się w pamięci fanów. Kolejne jego starcie, w tym z Tomaszem Moznym, zostało uznane za jedną z najlepszych walk wieczoru, co świadczy o jego rosnącym wpływie w świecie MMA.


Jednak na KSW 90, Wrzosek stanie przed największym wyzwaniem swojej dotychczasowej kariery, zmierzy się bowiem z Ivanem Vitasovicem. Chorwat, który jest obecnie na fali sześciu zwycięstw z rzędu, ostatnio triumfował nad Michałem Andryszakiem, zdobywając pas mistrzowski w organizacji FNC. Ten pojedynek z pewnością dostarczy wielkich emocji zarówno dla zawodników, jak i fanów.


Gala KSW 90 przyciągnie również inne znane postaci ze świata MMA. W oktagonie pojawi się Bartosz Fabiński, który zastąpi kontuzjowanego Radosława Paczuskiego. Ponadto, wśród zapowiedzianych zawodników, którzy będą walczyć na tej gali, znajdują się takie nazwiska jak Ramzan Jembiev, Damian Stasiak i Adam Soldaev.


Dla fanów mieszanych sztuk walki KSW 90 zapowiada się jako gala pełna emocji, gdzie lokalni zawodnicy, w tym Arkadiusz Wrzosek, będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Z pewnością będzie to wydarzenie, które pozostanie w pamięci fanów na długo.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page