top of page

Wiele Atrakcji Walentynkowych w Białołęckich Bibliotekach!

Z okazji Walentynek białołęckie biblioteki przygotowały szereg propozycji:
walentynki bialoleka

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV zaprasza na wyjątkowe wydarzenie walentynkowe, które odbędzie się 14 lutego 2024 roku przy ul. Antalla 5. W kąciku DIY będziecie mieli okazję stworzyć oryginalne kartki walentynkowe z dostępnych materiałów. Nie potrzebne są wcześniejsze zapisy - po prostu przyjdźcie i dołączcie do zabawy! Impreza potrwa od godziny 10:00 do 19:00, więc będzie mnóstwo czasu na kreatywne eksperymentowanie i tworzenie wyjątkowych walentynek dla swoich bliskich. Przyjdźcie i celebrujcie Walentynki z nami w wyjątkowy sposób!walentynki bialoleka

Jeśli jesteś gotowy na kreatywną przygodę, serdecznie zapraszamy na warsztaty plastyczne "Poczta Walentynkowa", które odbędą się w dniu 13 lutego o godzinie 17:00 w Nautilusie, przy ulicy Pancera 18.

Podczas tych wyjątkowych zajęć będziemy mieć okazję tworzyć unikalne walentynkowe kartki, które wyrażą nasze uczucia w szczególny sposób. Niezależnie od tego, czy jesteś małym artystą czy dorosłym miłośnikiem rękodzieła, te warsztaty są dla Ciebie! Jednakże pamiętaj, że obowiązują zapisy, które możesz dokonać w bibliotece lub pod numerem telefonu: (22) 614 60 80. Zajęcia są skierowane głównie do dzieci od 7 lat wzwyż, ale wszyscy chętni do stworzenia magicznych kartek walentynkowych są mile widziani! Dołącz do nas, aby uczcić miłość i tworzyć wyjątkowe dzieła sztuki razem!walentynki bialoleka

Natomiast, jeśli Japonia i manga to Twoja pasja, to mamy dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie! Serdecznie zapraszamy Cię do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ulicy Antalla 5, gdzie już 14 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 odbędzie się niezwykłe spotkanie dla wszystkich entuzjastów japońskiej kultury.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję zgłębić tajemnice i fascynujące światy japońskiej mangi, wymieniając się ulubionymi tytułami, odkrywając nowe serie i rozmawiając o naszych ulubionych postaciach. To doskonała okazja do spotkania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i poszerzenia swojej wiedzy na temat japońskiej kultury popkulturowej.

Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejsze zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu 22 88 – 44 – 770. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz i ciesz się wspaniałym wieczorem pełnym pasji i fascynujących rozmów na temat Japonii i mangi!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page