top of page

Zakończenie przyjaźni... czy można to zrobić z klasą? Teatr na Białołęce!

Teatr Białołęka Wieczorek Pożegnalny

Niekiedy w życiu zdarzają się sytuacje, które wymagają od nas trudnych decyzji. Jedną z nich może być zakończenie znajomości z osobą, która przestała być dla nas wartościowym elementem naszego życia. Jak postąpić w takiej sytuacji? Czy wybierzemy konfrontację, czy może zakończenie w formie eleganckiego spotkania?

Historia Piotra, Katarzyny i Janusza z pewnością wzbudziła wiele kontrowersji. Pragnąc zakończyć znajomość z niewygodnym przyjacielem, postanowili zaprosić go na wykwintną kolację. Co jednak miało być eleganckim i kulturalnym pożegnaniem, przerodziło się w towarzyską katastrofę. Pyszne jedzenie, dobra muzyka i najlepsze wino - wszystko to było obecne, ale atmosfera wieczoru była napięta i pełna niewygodnych emocji.


Pierre, Clotilde i ich zaproszony gość stanęli w obliczu nietypowej sytuacji, której rezultat był nieprzewidywalny. Kiedy intryga wyszła na jaw, atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca. Kto stracił panowanie nad nerwami? Czy ta trudna rozmowa zakończyła się prawdziwym finałem przyjaźni czy też tylko otwarła nowy rozdział? Odpowiedzi na te pytania nie są proste.


Obsada, w której znaleźli się tak znakomici aktorzy jak Katarzyna Skrzynecka, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski, pod kierunkiem reżysera Tomasza Dutkiewicza, zapewniła widzom wieczór pełen emocji i niezapomnianych przeżyć.


Wejściówki na to niezwykłe wydarzenie będą dostępne w systemie elektronicznym od 26 do 28 lutego (LINK), a ich odbiór będzie możliwy w kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury w dniach 1-4 marca.


Sam spektakl odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00 w Białołęckim Ośrodku Kultury na ulicy Van Gogha 1.


Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page