top of page

Warsztaty Szachowe dla Początkujących w Zielonej Bibliotece!


szachy białołęka

5 lutego o godzinie 17:30 Zielona Biblioteka stanie się miejscem, w którym młodzi entuzjaści szachów będą mieli okazję zanurzyć się w świat królów, hetmanów i pionków. Specjalnie dla dzieci w wieku 6 lat i starszych organizowane są warsztaty szachowe dedykowane początkującym. To idealna okazja, by poznać zasady jednej z najstarszych i najbardziej strategicznych gier na świecie.


Podczas warsztatów uczestnicy zostaną wprowadzeni w podstawy gry w szachy, poznając nie tylko ruchy poszczególnych figur, ale również strategie i taktyki, które są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na szachownicy. Warsztaty będą także okazją do przeprowadzenia pierwszych rozgrywek, co pozwoli młodym adeptom szachów na praktyczne zastosowanie nowo zdobytej wiedzy.


Szachy to nie tylko doskonała rozrywka, ale również narzędzie rozwijające myślenie strategiczne, umiejętność przewidywania i planowania, a także cierpliwość i koncentrację. Dzięki warsztatom dzieci będą miały szansę rozwinąć te cenne umiejętności, co może przynieść korzyści nie tylko na szachownicy, ale również w codziennym życiu i nauce.


Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy z pasją i zaangażowaniem przekażą swoją wiedzę młodym uczestnikom. Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne są wcześniejsze zapisy, co gwarantuje komfortowe i efektywne przyswajanie materiału w małych grupach.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poznania fascynującego świata szachów. Zarejestruj swoje dziecko na warsztaty szachowe w Zielonej Bibliotece i otwórz przed nim drzwi do świata pełnego strategicznych wyzwań i intelektualnej zabawy. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 6 lat i starsze do wspólnego odkrywania tajników szachów!

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page