top of page

Warsztaty Florystyczne dla Dzieci: Twórz Woreczki Zapachowe dla Babci


dzien babci bialoleka

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy serdecznie zaprasza młodych entuzjastów twórczości do udziału w kreatywnych warsztatach florystycznych. To wyjątkowa okazja, by pod okiem doświadczonej Edyty Kamieńskiej-Urazińskiej, stworzyć własnoręcznie piękny i pachnący prezent dla ukochanej babci.


Woreczki Zapachowe - Aromatyczny Prezent od Serca

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 9 lat i starszych i odbędą się 11 stycznia o godzinie 17.30. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak tworzyć urocze woreczki zapachowe, które staną się wyrazem miłości i wdzięczności dla babć. To nie tylko doskonała zabawa, ale również okazja do rozwoju kreatywności i zdobycia nowych umiejętności manualnych.


Zapisz się Już Dziś!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wszyscy chętni do wzięcia udziału w warsztatach muszą się wcześniej zapisać. Można to uczynić odwiedzając Bibliotekę Zieloną przy ul. Berensona 38 lub dzwoniąc pod numer 22 675 05 12. Nie przegap tej niezwykłej okazji, by przygotować niezapomniany prezent dla swojej babci!Dzień Babci to wyjątkowy czas, w którym możemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność. Warsztaty florystyczne w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Białołęka to idealna okazja, by w kreatywny sposób uczcić ten dzień, tworząc coś, co z pewnością sprawi wiele radości każdej babci. Zapraszamy do udziału i cieszenia się wspólnym tworzeniem!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page