top of page

Warszawski Transport Publiczny Wspiera WOŚP – Niezwykłe Aukcje dla Miłośników Komunikacji


wośp bialoleka

Kolejna miejska instytucja wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!


Współpracując z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej Warszawa, Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) organizuje aukcje, które oferują unikalne doświadczenia.


Wśród atrakcji znajdują się m.in. możliwość spędzenia dnia w Zarządzie Transportu Miejskiego, gdzie zwycięzcy aukcji będą mieli okazję poznać z bliska codzienną pracę Centrali Ruchu, Punktu Obsługi Pasażerów oraz dyspozytorni w węźle Młociny. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli uczestniczyć w nadzorze komunikacji miejskiej oraz przygotowaniach do tworzenia nowych rozkładów jazdy.


To jednak nie wszystko. Na licytację wystawiono także pamiątkowe plakaty ZTM, pinsy srebrne WTP oraz plakaty promujące Warszawski Transport Publiczny. Dla prawdziwych entuzjastów komunikacji miejskiej Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej przygotował wycieczkę zabytkowym autobusem oraz personalizowane tablice boczne z warszawskich autobusów i tramwajów.


W dniu finału WOŚP, 28 stycznia, na ulice Warszawy wyjadą zabytkowe autobusy i tramwaje, tworząc wyjątkową atmosferę i zbierając datki na cele WOŚP. W tym roku autobusy linii 32A połączą Gocław z dworcem Wileńskim, a tramwaje linii 32T będą kursować między Wiatraczną a Kołem, przechodząc obok miasteczka WOŚP na błoniach PGE Narodowego.


Miejskie Zakłady Autobusowe włączyły się w akcję, oferując na aukcję łóżko inspirowane legendarnym ikarusem, wyposażone w autentyczne elementy autobusowe i funkcje dodatkowe. Tramwaje Warszawskie proponują zwiedzanie zajezdni i przejazd wagonem-kabrioletem, a Szybka Kolej Miejska zaprasza na wyjątkowe zwiedzanie bocznicy SKM. Metro Warszawskie oferuje przejażdżkę na symulatorze, a Zarząd Zieleni Warszawy – rejs statkiem po Wiśle z ornitologiem.

Aukcje Zarządu Transportu Miejskiego oraz Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej to niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć WOŚP i jednocześnie doświadczyć czegoś wyjątkowego. Wszystkie aukcje są dostępne online i potrwają do 31 stycznia.


To wyjątkowe wydarzenie pokazuje, jak ważna jest solidarność i współpraca w celu wspierania szczytnych inicjatyw. Warszawski Transport Publiczny nie tylko umożliwia mieszkańcom poruszanie się po mieście, ale także aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, wspierając inicjatywy takie jak WOŚP.


Komunikacyjne aukcje WOŚP można znaleźć tutaj.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page