top of page

Walentynkowe Sztuki i Dzień Niedźwiedzia w Warszawskich BibliotekachWarszawa oferuje dzieciom szeroki wachlarz kreatywnych i edukacyjnych aktywności, które łączą zabawę z nauką. 8 lutego, młodzi mieszkańcy mogą wziąć udział w dwóch wyjątkowych wydarzeniach.


W Wypożyczalni Nr 46 odbędą się warsztaty plastyczne z okazji Walentynek, zapewniające dzieciom szansę na wyrażenie siebie poprzez sztukę w atmosferze pełnej ciepła i przyjaźni. Tego samego dnia, Nautilus zaprosi najmłodszych na interaktywne poznanie niedźwiedzi polarnych i brunatnych, oferując nie tylko ciekawe lektury, ale także angażujące aktywności plastyczne, taneczne i muzyczne.


Oba wydarzenia są doskonałym przykładem jak lokalne instytucje kulturalne w Warszawie stawiają na rozwój dzieci poprzez różnorodne formy edukacji i zabawy, inspirując je do odkrywania nowych zainteresowań oraz świętowania ważnych międzynarodowych dni obchodów, takich jak Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Dzięki takim inicjatywom, młodzi warszawiacy mają możliwość nie tylko spędzenia czasu w kreatywny sposób, ale także poszerzenia swojej wiedzy o świecie przyrody i znaczeniu ochrony zagrożonych gatunków.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page