top of page

Walentynkowy Wir Nagród Rozpala Emocje w Galerii Północnej"walentynki galeria północna białołęka

Galeria Północna zaprasza na wyjątkową walentynkową akcję, która w dniach od 3 do 14 lutego 2024 roku rozgrzeje atmosferę do czerwoności. To czas, kiedy zakupy przeistaczają się w emocjonującą grę, a uczestnicy mają szansę na wygranie jednej z ponad 1700 nagród, w tym weekendowego pobytu w luksusowym hotelu dla dwojga.


Zasady uczestnictwa:


1. Zakupy: Aby wziąć udział w walentynkowym wirze emocji, należy w okresie od 3 do 14 lutego zrobić zakupy w dwóch różnych sklepach Galerii Północnej na łączną kwotę minimum 100 zł.

2. Rejestracja: Po dokonaniu zakupów, uczestnicy powinni zgłosić się z paragonami do Punktu Obsługi Promocji, który czynny jest w godzinach od 12:00 do 20:00, aby wymienić je na czas w grze. Należy pamiętać, że punkt będzie nieczynny 4 i 11 lutego, a w dniu walentynek – 14 lutego, zgłoszenia przyjmowane są tylko do 19:45.


3. Walentynkowy Wir: Po wymianie paragonów na czas w grze, uczestnicy wchodzą do specjalnej komory – walentynkowego wiru, gdzie ich zadaniem jest złapanie jak największej ilości fruwających serduszek.


4. Nagrody: Zebrane serca można wymienić na natychmiastowe upominki lub naklejki, które są przepustką do walki o nagrodę główną. Wśród nagród znajdują się m.in. bilety do kina, vouchery na kolacje, masaż dla pary oraz słodkie niespodzianki.


Akcja jest skierowana do osób pełnoletnich, które pragną poczuć walentynkową atmosferę i jednocześnie spróbować swojego szczęścia. Została przygotowana przy współpracy z renomowanymi partnerami, takimi jak Cinema City, Shizen Sushi oraz Wyjątkowy Prezent.


Galeria Północna na czas trwania akcji przejdzie metamorfozę, zatapiając odwiedzających w romantycznym klimacie, pełnym czerwieni, różu i miłości. Od słynnej rzeźby Wir, przez tunel miłości, po sercowe fotele – każdy kąt stanie się idealnym tłem do walentynkowych zdjęć.


Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by w Walentynki dać się porwać wirowi emocji i miłości w Galerii Północnej. Kto wie, może to właśnie Ty wyjdziesz stamtąd z wyjątkowym upominkiem dla siebie i swojej drugiej połówki?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page