top of page

VIII Białołęcki Festiwal Streetfoodu


Streetfood Białołęka

Źródło grafiki: https://www.facebook.com/events/3702655356676657/

Białołęka szykuje się na kulinarne święto! Zapraszamy na VIII Białołęcki Festiwal Streetfoodu, organizowany przez MJ Events. To wyjątkowa okazja, by delektować się najsmaczniejszymi potrawami z różnych zakątków świata, przygotowywanymi z pasją i miłością do jedzenia. Foodtrucki z kuchniami z całego globu zjeżdżają specjalnie dla Was, obiecując mnóstwo pyszności i niezapomnianych doznań kulinarnych.

Już niebawem poznamy wystawców oraz przygotowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zapomnijcie zapisywać się na wydarzenie i zapraszać znajomych! Czekają nas emocje, smaki i mnóstwo atrakcji, w tym różnorodność foodtrucków, strefa chillout, dmuchańce, muzyka i eksplozja kolorów.

Przyłączcie się do naszej kulinarnego święta i razem odkrywajmy smaki świata! To będzie niezapomniana podróż kulinarna, pełna wyjątkowych smaków i aromatów. Każdy kęs będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia, a każdy kulinarny eksperyment dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Wspólnie odkryjemy tajniki kuchni z różnych stron świata, poznając sekrety przygotowywania potraw, które oczarują nas swoją autentycznością i świeżością składników. Festiwal Streetfoodu to nie tylko okazja do jedzenia, ale także do spotkania się z pasjonatami kulinariów i wymiany doświadczeń.

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla zmysłów! Już nie możemy się doczekać, aby razem z Wami odkrywać smaki świata i tworzyć niezapomniane chwile podczas festiwalu streetfoodowego na Białołęce.


Do zobaczenia na imprezie, gdzie każdy kęs to prawdziwa przyjemność!


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page