top of page

Twórzmy Wspólnie Pamiątki na Dzień Babci i Dziadka w Nautilusa!


dzien babci i dziadka nautilus bialoleka

Wszystkich wnuków i wnuczki zapraszamy do Nautilusa na wyjątkowe wydarzenie z okazji zbliżających się Świąt Babci i Dziadka. 19 stycznia, w godzinach od 11:00 do 15:00, odbędą się kreatywne warsztaty, podczas których najmłodsi będą mieli okazję wykazać się swoją kreatywnością i miłością, tworząc laurki oraz rysując portrety swoich ukochanych Babć i Dziadków.


Wydarzenie to jest idealną okazją, aby w miłej i rodzinnej atmosferze przygotować coś wyjątkowego dla najdroższych. Uczestnicy warsztatów będą mogli korzystać z różnorodnych materiałów i narzędzi, aby stworzyć oryginalne i osobiste upominki. To wspaniała okazja do wyrażenia wdzięczności i miłości do Babci i Dziadka poprzez kreatywne działania.


Organizatorzy zapewniają, że nie są wymagane wcześniejsze zapisy – wystarczy przyjść z dobrym nastrojem i gotowością do zabawy. Będzie to czas pełen radości, twórczości i rodzinnych emocji.


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić czas na tworzeniu czegoś wyjątkowego, co z pewnością sprawi radość Waszym Babciom i Dziadkom. Do zobaczenia w Nautilusa 19 stycznia!


Źródło grafiki: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page