top of page

Białołęcki Ośrodek Kultury Rozśmiesza Widzów Komedią 'My Baby, czyli rodzinny biznes'


Źródło zdjęć: facebook Urząd Dzielnicy Białołęka

Białołęcki Ośrodek Kultury przy ulicy Głębockiej 66 stał się w miniony piątkowy wieczór areną śmiechu i dobrej zabawy. Na scenie zaprezentowano komedię "My Baby, czyli rodzinny biznes", która z pewnością dostarczyła widzom mnóstwa pozytywnych emocji.


Spektakl "My Baby, czyli rodzinny biznes" to szalona i błyskotliwa komedia, która z humorem przedstawia ludzkie pragnienia i namiętności. Sztuka ta, pełna zabawnych zwrotów akcji i sytuacyjnego humoru, z pewnością porwała publiczność do świata pełnego śmiechu i radości.


Jako ciekawostka, podczas spektaklu, zupełnie przypadkowo, zepsuła się kanapa wykorzystywana w spektaklu. Artyści jednak brawurowo wyszli z opresji, improwizując do tej sytuacji, co stało się najlepszym momentem całego spektaklu.


Organizatorzy wydarzenia serdecznie dziękują wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wieczór w Białołęckim Ośrodku Kultury, ciesząc się wspólnie sztuką teatralną. Wspólne doświadczenie kultury i sztuki jest nie tylko formą rozrywki, ale również ważnym elementem budowania wspólnoty lokalnej.


Wszystkich, którzy są zainteresowani występami estradowymi lub innymi aktywnościami kulturalnymi w naszej dzielnicy, zachęcamy do śledzenia naszej strony!

댓글

별점 5점 중 0점을 주었습니다.
등록된 평점 없음

평점 추가
bottom of page