top of page

Tajemniczy atak na policjanta na BiałołęceZgodnie z informacjami od Miejskiego Reportera wczoraj w nocy, około godziny 23:00, doszło do szokującego incydentu na ulicy Sprawnej na Białołęce. Z relacji świadków wynika, że kierujący BMW dopuścił się zdarzenia drogowego, uderzając w zaparkowane auto. Niecodzienne zdarzenie przeszło jednak granice zwykłego wypadku, gdyż czterej obcokrajowcy, prawdopodobnie obywatele Gruzji lub Indii, zażądali pieniędzy za straty, twierdząc, że to ich pojazd. Dosyć szybko przeszli jednak od słów do czynów i pobili zaskoczonego kierowcę.


Nieoczekiwanie, ofiarą brutalnego pobicia okazał się być policjant po służbie. Mężczyzna został natychmiast opatrzony przez ratowników medycznych, a sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Jeden z napastników mówił biegle po polsku, co wzbudziło dodatkowe podejrzenia co do pochodzenia grupy. Na miejscu zdarzenia pracowało kilka załóg policji, a świadkowie zdarzenia zostali przesłuchani przez funkcjonariuszy.

Informacje na temat incydentu zostały potwierdzone przez oficera prasowego Komendy Rejonowej Policji VI. Trwają obecnie intensywne czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego brutalnego ataku.


W poniedziałek powinniśmy otrzymać więcej szczegółów dotyczących tej sprawy.Wypadek Pobicie Policjanta Białołęka

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page