top of page

Spotkanie z Łukaszem Maciejewskim i Zbigniewem Zamachowskim: Niezwykła podróż w świat polskiego kina! Pokaz "Sami Swoi Początek"!


Zbigniew Zamachowski Białołęka

1 marca 2024 roku o godzinie 19:00 na Głębockiej 66 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie filmowe - Rozmowy Łukasza Maciejewskiego. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć film "Sami swoi. Początek" oraz wysłuchać interesującej dyskusji poprowadzonej przez samego Łukasza Maciejewskiego oraz cenionego polskiego aktora Zbigniewa Zamachowskiego.


Łukasz Maciejewski, znany krytyk, filmoznawca, wykładowca i recenzent, zaprasza wszystkich miłośników kina na tę niezwykłą podróż w świat polskiej kinematografii. "Sami swoi. Początek" to film, który z pewnością poruszy widzów i skłoni do refleksji nad historią polskiego kina oraz kulturą masową.Po projekcji filmu rozpocznie się fascynująca rozmowa z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, jednego z najbardziej utalentowanych i cenionych aktorów w Polsce. Jego niezapomniane role w filmach takich jak "Zawrócony", "Cześć Tereska" czy "Ogniem i mieczem" zapisały się w historii polskiej kinematografii.


Nie przegap okazji, by uczestniczyć w spotkaniu z tak wybitnymi postaciami polskiego świata filmu. Rozmowy Łukasza Maciejewskiego to cykl wydarzeń, które nie tylko bawią i edukują, ale także inspirują do dalszej refleksji nad sztuką filmową i jej wpływem na społeczeństwo. Zapraszamy wszystkich kinomanów na ten niezwykły wieczór!


Bilety, w cenie jedynie 20 zł, dostępne na stronach BOK: LINKSami Swoi Białołęka

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page