top of page

Za nami spotkanie z cyklu Znani i Lubiani na Białołęce: Spotkanie z Małgorzatą Mielcarek

spotkanie autorskie Białołęka

8 stycznia w Białołęckim Ośrodku Kultury odbyło się fascynujące spotkanie, o którym już wcześniej pisaliśmy, z Małgorzatą Mielcarek, autorką książki "Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy", w ramach cyklu "Znani i Lubiani". Spotkanie, poprowadzone przez Agatę Passent, zgromadziło liczne grono zainteresowanych, którzy szukali wglądu w problem syndromu oszustwa.


Spotkanie Pełne Wiedzy i Inspiracji

W trakcie spotkania Małgorzata Mielcarek opowiedziała o swojej książce, która jest zbiorem rozmów i doświadczeń 15 kobiet odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach życia. Autorka poruszyła problem syndromu oszustwa, który dotyka wiele osób, wpływając na ich poczucie własnej wartości i kompetencji. Historie tych inspirujących kobiet pokazały, jak można radzić sobie z tym wyzwaniem.


Interaktywna Atmosfera i Ciekawa Dyskusja

Agata Passent, moderując spotkanie, zapewniła interaktywną atmosferę, w której uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i pogłębiać zrozumienie tematu. Wymiana myśli i doświadczeń przyczyniła się do tworzenia otwartego dialogu na temat syndromu oszustwa.


Wpływ Spotkania na Uczestników

Spotkanie z Małgorzatą Mielcarek stało się okazją dla uczestników do refleksji nad własnymi przekonaniami i sposobami budowania pewności siebie. Dzięki dyskusji i poruszonym tematom, wielu z nich uzyskało nowe perspektywy na radzenie sobie z wewnętrznymi wątpliwościami i niepewnościami.


Podsumowanie Wydarzenia

Spotkanie w ramach cyklu "Znani i Lubiani" w Białołęckim Ośrodku Kultury pokazało, jak ważne jest mówienie o problemach dotykających wielu osób, jak syndrom oszustwa. Autorka i prowadząca stworzyły przestrzeń, w której uczestnicy mogli nauczyć się, jak pracować nad własnym samopoczuciem i rozwojem osobistym.

To spotkanie było wyjątkową okazją do inspirującej wymiany myśli i doświadczeń, podkreślając wagę osobistego rozwoju i świadomości emocjonalnej w życiu każdego z nas.

Źródło grafiki: facebok Urzędu Miasta Białołęki


Zdjęcia z wydarzenia dostępne na Facebook Dzielnicy Białołęka:
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page