top of page

Spotkanie Kulinarne z Tomaszem Jakubiakiem w Pancetta Giardino


spotkanie Tomasz Jakubiak bialoleka

Źródło grafiki: Urząd dzielnicy Białołęka


Miłośnicy dobrej kuchni i fani telewizyjnych programów kulinarnych będą mieli niepowtarzalną okazję, by spotkać się z Tomaszem Jakubiakiem, znanym szefem kuchni i dziennikarzem kulinarnym. Spotkanie odbędzie się 3 lutego w restauracji Pancetta Giardino, której specjalnością jest kuchnia włoska.


Tomasz Jakubiak – Szef Kuchni i Dziennikarz

Tomasz Jakubiak jest rozpoznawalną postacią w świecie polskiej gastronomii. Zdobył popularność dzięki swojej obecności w programach takich jak „Jakubiak Rozgryza Świat” i „MasterChef”. Jako szef kuchni i miłośnik dobrego jedzenia, Jakubiak znany jest z pasji do tworzenia smacznych i oryginalnych dań, które łączą tradycję z nowoczesnością.


Co Nas Czeka na Spotkaniu?

Podczas spotkania kulinarne w Pancetta Giardino, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak Tomek Jakubiak przygotowuje wyjątkowe potrawy. Demonstracja kulinarne pozwoli gościom zobaczyć, jak powstają pyszne dania, a także da szansę nauczenia się nowych technik i trików kulinarnych. Będzie to także wyjątkowa okazja do zadawania pytań i wymiany doświadczeń z profesjonalnym szefem kuchni.


Pancetta Giardino – Miejsce Spotkania

Restauracja Pancetta Giardino to znane miejsce na kulinarnej mapie miasta, cenione za doskonałą kuchnię włoską i przyjemną atmosferę. Spotkanie w takim miejscu z pewnością zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości jedzenie i miłą atmosferę.


Wstęp Wolny dla Wszystkich

Organizatorzy zapewniają, że wstęp na spotkanie jest wolny, co jest świetną wiadomością dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział. Spotkanie zaplanowano na godziny 15.00-16.30, co pozwala na udział zarówno tym, którzy planują spędzić sobotnie popołudnie na relaksie, jak i tym, którzy szukają inspiracji kulinarnych.


Podsumowanie

Spotkanie kulinarne z Tomaszem Jakubiakiem to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników dobrej kuchni, fanów programów kulinarnych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty kulinarne. To niepowtarzalna okazja do spotkania z profesjonalnym szefem kuchni i czerpania wiedzy z jego doświadczenia. Zapraszamy do Pancetta Giardino na niezapomniane doświadczenie kulinarne!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page