top of page

Spotkanie z Justyną Bednarek w Nautilusie: Twórcze Warsztaty dla Dzieci


warsztaty kultura bialoleka

6 lutego o godzinie 17:00 Biblioteka Nautilus przy ulicy Pancera 18 zaprasza na niezwykłe warsztatowe spotkanie z Justyną Bednarek, autorką popularnej serii książek o przygodach niesamowitych skarpetek. To wyjątkowa okazja dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, aby spotkać się z cenioną pisarką i dać upust swojej kreatywności.


Poznaj Świat Niesamowitych Skarpetek

Justyna Bednarek jest znaną polską autorką książek dla dzieci, której seria o przygodach skarpetek zdobyła serca młodych czytelników. Podczas spotkania w Nautilusie, Bednarek zapozna dzieci ze swoją twórczością, opowie o inspiracjach i procesie pisania. To wyjątkowa okazja, by z bliska poznać proces twórczy pisarki i dowiedzieć się więcej o jej kolorowym świecie literackim.


„Test Czytelniczy” i Kreatywne Zajęcia

Justyna Bednarek przeprowadzi „test czytelniczy” dla młodych fanów serii, sprawdzając ich znajomość przygód niesamowitych skarpetek. To będzie zarówno zabawa, jak i okazja do rozmowy o ulubionych postaciach i momentach z książek.


Stwórz Własnego Skarpetkowego Ludzika

Jednak najbardziej ekscytującą częścią spotkania będą kreatywne warsztaty, podczas których każde dziecko będzie mogło wykonać własnego skarpetkowego ludzika. Dzieci powinny przynieść ze sobą skarpetki z domu, które staną się materiałem do stworzenia unikalnych, własnoręcznie wykonanych zabawek. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do rozwijania zdolności manualnych i wyobraźni.


Praktyczne Informacje

Spotkanie jest skierowane do dzieci w wieku 5 lat i starszych. Zapisy na warsztaty można dokonać w bibliotece lub telefonicznie pod numerem (22) 614 60 80. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć, aby zapewnić sobie udział w tej kreatywnej przygodzie.


Podsumowanie

Spotkanie z Justyną Bednarek w Nautilusie to niezwykła okazja do spotkania z ulubioną autorką, a także do wzięcia udziału w twórczych warsztatach. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą dać upust swojej kreatywności i spędzić czas na inspirującej literackiej przygodzie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zabawy i nauki!

Σχόλια

Βαθμολογήθηκε με 0 από 5 αστέρια.
Δεν υπάρχουν ακόμη βαθμολογίες

Προσθέστε μια βαθμολογία
bottom of page