top of page

Spektakl „W to mi graj!” – Teatr dla Dzieci w Białołęce


Teatr Białołęka Dzieci

Źródło zdjęć: bok.waw.pl


Fundacja Szafa Kultury serdecznie zaprasza uczniów białołęckich szkół w wieku 7-9 lat na niezapomniane przeżycia teatralne! W ramach projektu „Twarze Teatru” prezentujemy musical oparty na bajkach Fredry, Mickiewicza i Słowackiego. Spektakl odbędzie się 5 marca o godzinie 11:00 w Czytelni Naukowej nr XX, przy ulicy van Gogha 1.


Opowieść Pełna Przygód i Moralistycznych Wartości

„W to mi graj!” to nie tylko rozrywka, to także nauka i przekazanie młodym widzom wartościowych lekcji życiowych. Spektakl opowiada historię o konieczności współpracy i wzajemnego szacunku, a także o tym, że dzięki pracy zespołowej nawet najtrudniejsze zadania stają się łatwiejsze. Wspaniała zabawa, piosenki wpadające w ucho i morały płynące z klasycznych bajek czekają na wszystkich małych widzów!


Bezpłatne Wejściówki i Zapisy Grupowe

Zapraszamy również indywidualnych widzów! Bezpłatne wejściówki będą dostępne w naszych Kasach od 13 lutego. Natomiast zapisy grupowe prowadzi Fundacja Szafa Kultury pod numerem telefonu 607 132 270. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspaniałą przygodę teatralną dla najmłodszych!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page